"Eğitim"

BOYSER

Anabayi - Bayi Montör Eğitimleri

Markalarımız tarafından, Anabayi ve bayilerimiz aracılığı ile satışı yapılan ürünlerin ilk seferde doğru, eksiksiz ve hatasız teslimatının yapılmasına yönelik montörlerimize eğitimler verilmektedir. Bu doğrultuda, teknik montaj eğitimi, kişisel ve beşeri ilişkilerin geliştirilmesi eğitimi, ürün satış ve teslimi sırasında tüketiciyi bilinçlendirmeye yönelik teknik ve yasal bilgilendirme eğitimleri verilmektedir.

Yetkili bölge servislerimize tüketicilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda ilk seferde doğru, eksiksiz ve hatasız hizmet verilmesine yönelik eğitimler verilmektedir. Bu doğrultuda, teknik bilgi ve montaj eğitimi, kişisel ve beşeri ilişkilerin geliştirilmesi eğitimi, klasik mobilya boya, tamir ve bakım eğitimleri, tüketiciyi bilinçlendirmeye yönelik yasal bilgilendirme eğitimleri, sistem kullanımı eğitimleri gibi eğitimler verilmektedir.


"Denetim - İnceleme"

BOYSER

Boyser Servis Hizmetleri A.Ş.

Boyser Servis Hizmetleri A.Ş. markalarımızın amaç ve prensipleri doğrultusunda, bölge bayilerimiz, bölge teknik servis müdürlüklerimiz ve bayilerimizde istenilen standartların oluşturulması, sürdürülmesi ve yeniliklerin adapte edilmesi amacı ile periyodik olarak inceleme ve denetlemekte yapmaktadır.
Belirlenen bu standartlar çerçevesinde her geçen gün değişen gelişen tüketici kanunları ve müşteri beklentileri doğrultusunda Marka Memnuniyetinin en üst seviyede sağlanması amacı ile tüm iş ortaklarımızla sürekli kendisini yenilemektedir.