Hakkımızda

Mobilya Perakendiciliğinde
Müşteri Memnuniyetinin Adresi Boyser
Kayseri’de 2007 tarihinde kurulan Boyser Servis Hizmetleri A.Ş, Erciyes Anadolu Holding grup şirketleri tarafından satışı gerçekleştirilen ürünler için satış sonrası hizmetleri sunmaktadır. ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgesini alan Boyser A.Ş aynı zamanda mobilya servis sektöründe bu belgeyi alan ilk firma olmuştur.
Boyser Servis Hizmetleri, Erciyes Anadolu Holding bünyesinde faaliyet gösteren mobilya, halı ve ev tekstili perakende firmaları olan İstikbal, Bellona, MondiHome, Gümüşsuyu ve Doqu Home markalarına satış sonrası servis hizmeti vermektedir. İhtiyaç duyulan noktalarda yeni servis noktaları açarak, tüketiciyi Boyser Servis kalitesiyle tanıştırmayı kendisine ilke edinen Şirketimiz, müşteri hizmetleri yönetimi, eğitim, denetim konusunda sunduğu hizmetlerle de tüm markalar için önemli bir partner haline gelmiştir. Erciyes Anadolu grubunun mobilya perakendicisi mağazalarına verilen destek, markalarımızın ürünlerine duyulan güveni pekiştirmektedir.
Satış sonrası servis hizmetleri kapsamında yedek parça tedarik, iade ürün ve yedek parça kabulü, müşteri şikâyetleri alma ve sonuçlandırma hususlarında etkin bir varlık gösteren Boyser, ayrıca bölge servislerinden gelen yedek parça taleplerinin belirli bölümünü kendi bünyesinde üretmektedir. Yedek parça konusundaki üretim kapasitesi, müşteri dinamikleri doğrultusunda her geçen gün artırılmaktadır. Gelişen ve değişen tüketici beklentilerine paralel olarak, en kaliteli ve en hızlı satış sonrası hizmeti müşterilerine sunmayı kendine ilke edinmiştir.
Çağrı sonuçlandırma hizmetlerine ilişkin rakamsal gerçekler, %100 tüketici memnuniyeti ilkesi ile hareket eden perakende markalarımız için Boyser Servis kalitesinin önemini ortaya koymaktadır. Tüketici yasaları, yönetmelikleri ve belirlenen prensipler doğrultusunda mutlu, marka bağımlısı müşteriler oluşturma yolunda faaliyet gösteren Boyser Servis, önümüzdeki dönemde de aynı çizgide hizmet verdiği markaların en önemli partneri olmaya devam edecektir.
Boyser Servis, mobilya ve panel mobilya ürünleri başta olmak üzere perakende şirketlerimizin ürünlerinin, anabayi, bayi ve tüketicilere ilk seferde sorunsuz teslim edilmesi amacı ile lojistikle ilgili projeler üretmeyi sürdürürken, Holding ve markalarının organizasyonel değişikliklerine göre saha yapılanmasına ilişkin projeler geliştirmektedir. Özellikle perakende satışta markaların hizmet kalitesine katkı sağlayarak kurumsal kimlik ve marka imajlarına değer katmak en değerli konularının başında gelmektedir. Bu kapsamda hizmet standartlarını yükseltmek için ihtiyaç duyulan lokasyonlarda, uygun şehirlerde yeni servis noktaları açarak, servis ve home ofisler kurarak Boyser Servis kalitesinin yaygınlaştırılması hedeflenmektedir. Böylelikle mobilya perakendeciliğinde Erciyes Anadolu Holding grubunun ayrışmasını sağlamaktadır.
SAP4HANA programına geçiş projesini tamamlayan Boyser ve Bölge servis müdürlükleri ile birlikte iş ortağımız olan üretici işletmeler, anabayiler ve perakende satış yapan bayilerle entegrasyonları ve SAP sistem geçişlerinin devamlılığının sağlanmasına destek olurken, eğitim faaliyetleri sürekli ve sürdürebilir bir şekilde devam etmektedir.
Marka ürünlerinin sahada amacına uygun bir şekilde sorunsuz kullanımı için üretim ve sevk aşamalarında (Tasarım, İşçilik, Malzeme, Nakliye vb.) oluşabilecek sıkıntıların çözümüne yönelik, sürekli iyileştirme faaliyetleri de devam etmektedir.
Kurum kimliğine bağlı olarak gelişim ve değişimin süreklilik göstermesi gerektiğine inanan Şirketimizin sunduğu hizmetlerin, markalarımız İstikbal, Bellona, Mondihome, Gümüşsuyu ve Doqu Home’un cirosal anlamda ilk sıraları almasına karşın, şikâyetlerde alt sıralarda yer almasına sağladığı katkıdan duyduğumuz haklı gururun önümüzdeki yıllarda da süreceğine inancımız tamdır.

Misyonumuz:
Mobilya sektöründe liderliğimize yaraşır bir satış sonrası hizmet vermek ve müşterilerimizin markalarımıza olan güvenini artırmaktır.
Vizyonumuz:
Sürekli gelişim ile sürekli müşteri memnuniyeti.
Markalarımız
İstikbal
Bellona
Doqu Home
Gümüşsuyu
Mondi